KONST / Litografier / Färglitografi 16632086
nr 1663 2086
Annika von Hausswolff
(f. 1967), Sverige
Komposition. Signerad och numrerad 12/50, daterad, 2017, Färglitografi, bildmått: 47,5x67,5. Bladets mått 50x70 cm, yttermått inklusive ram: 74x53 cm
Utrop:
5.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 2 december 2024
kl 18:09:49
2/12 18:04:49
Annika von Hausswolff
Läs mer om Annika von Hausswolff